Energeticky nezávislý dom

energeticky nezavisly dom Energeticky nezávislý domVÍZIA BYŤ NEZÁVISLÝM OD ELEKTRINY, KANALIZÁCIE, VODY A ZÁKLADOV SA ZDÁ BYŤ ZO SFÉRY SCI-FI. NEJEDEN SEN SA VŠAK UŽ STAL SKUTOČNOSŤOU A ZDÁ SA, ŽE ANI TÁTO ZDANLIVO NEMOŽNÁ PREDSTAVA NEMUSÍ BYŤ NEUSKUTOČNITEĽNÁ …

Je to tak vďaka trom v praxi overeným slovenským patentom a overeným riešeniam stropného vykurovania a chladenia buď s tepelným čerpadlom, alebo aj bez tepelného čerpadla, ako aj novému energetickému zákonu platnému od 1. 8. 2012. Áno, zdanlivý sen  zmienený v úvode sa stáva skutočnosťou. Autonómnu bezenergetickú, bezkanalizačnú montovanú stavbu bez prívodu vody a bez základov budete môcť reálne vidieť na vstupe na výstavu Coneco 2013.

[blockquote2]Pozrite si prezentačný článok – Sci-fi-dom – energeticky nezávislý dom[/blockquote2]

Zdrojom elektriny a tepla v tomto dome sú hybridné ohrievače Logitex. Kliknite na odkaz a získate viac informácií o technológii fotovoltaických panelov a ich využití.

Špeciálna ponuka pre zákazníkov INTERGEO, a.s.

V UniCredit Banka poskytne výhodný spotrebný úver na financovanie kúpy tovarov a služieb firmy INTERGEO, a. s. vo výške 650 EUR až 25 000 EUR*. Úver budete môcť splácať od 1 až do 7 rokov.

[blockquote2]Viac informácií o úvere od UniCredit Banky nájdete po kliknutí na odkaz.[/blockquote2]

css.php